Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 01.04.2017, 09:15
Jeśli brak nam napastnika z prawdziwego zdarzenia to, moim zdaniem, za mało uwagi przywiązujemy do stałych fragmentów gry, gdzie gole można zdobywać nawet nie mając typowego napastnika w składzie.

Poza tym, jeśli na boisko wchodzi Stilic, to nawet przy jego słabszej formie powinno się szukać fauli i wolnych przed polem karnym.

Oprócz tego mecz pokazał, że wcale nie odbiegamy od czołówki ligi.
Kiko zaczął budowę drużyny od tego, co najważniejsze: defensywy i gry defensywnej całej drużyny.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując