KonÂŽado napisał(a):

|
Zebymy znowu nie obudzili sie z palcem w ... bo znalezc dobrego bramkarza to nie jest sztuka. Zeby nie bylo jak z ta ku×wą na C
|
Skoro znalezienie dobrego GK to nie sztuka jak sam piszesz ,to tez sam sobie odpowiadasz dlacego nie przedlużyli kontraktu.
p.s. Ostatnich dwoch naszych bramkarzy wzielismy z dupy i totalnie przypadkowo. Moze to jest włąsnie dobry wzorzec