|
Kilka pomeczowych obserwacji.
Błędy w komunikacji między Gonzalezem a Załuską trzeba oczywiście wyeliminować, ale z drugiej strony oba te podania Ivana były mierzone poza światło bramki i bezpieczne; po prostu Załuska stał wyżej niż Gonzalez jest przyzwyczajony. Z tego punktu widzenia gorsze było to kozłujące podanie do nogi. Poza tym jeden ciężki błąd, ale przez samego Ivana naprawiony. Dobry występ, a może być lepiej. Głowa z kolei też dobry występ i lepiej raczej nie będzie.
Załuska kolejny mecz bardzo, bardzo pewnie. Znakomity refleks na linii, przyzwoita gra nogami, kilka dobrych reakcji przy dośrodkowaniach.
Wystawienie Semira okazało się w moim odczuciu błędem. Cofnięty Brlek dawał mniej niż mógłby w ustawieniu wyżej, brakowało agresji Lloncha, a Stilić słabo. Strasznie słabo też Ondrasek, poza grą właściwie.
Faul Gajosa wyglądał na czerwień, i to taką w królewskim odcieniu. O ewentualnym karnym na Stiliciu się nie wypowiadam, nie widziałem powtórek.
|