Kolejny mecz, przynosi te same wnioski. Do remontu atak. W lecie sprzedać Ondraska i Zacharę. Paweł idealny na pomęczonego przeciwnika. Krzysiek Drzazga, stopniowo wrzucać na głęboką wodę po wypożyczeniu (znowu zdobył gola w I lidze!). No i idealnie byłoby kupić podstawowego napastnika. Wszystkich malkontentów uprzedzam, tak wiem, że są drodzy i nie jest to łatwe

.Jak uda się zwiększyć siłę rażenia, to w przyszłym sezonie walczymy o konkretne cele.