Spotkanie wyrównane, zdobyty bardzo ważny punkt. Obie drużyny miały swoje sytuacje, także myślę, że wynik jest w miarę sprawiedliwy. Szkoda tej sytuacji Brleka, jakby trafił w piłkę to pewnie trzeba byłoby wymieniać siatkę w bramce Lecha.
Pozostaje trzymanie kciuków za porażki Wisły Płock, Pogoni, Zagłębia i Termalici
