|
Było nieźle. Rzeczywiście zaważyły indywidualne błędy, a głównie złe decyzje. Niemniej punkt trzeba szanować. Naszym celem jest ósemka, do której zbliżamy się z każdą kolejką.
Innym tematem jest to, co dzieje się na stadionie i w jego okolicach, gdy na meczu jest więcej niż 20 000. Przydałoby się wprowadzenie kilku zmian organizacyjnych.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|