Temat
:
[XXVII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 31 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Porter
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: N-H
Offline
#
119
31.03.2017, 23:30
Mecz bez historii... lepsze sytuacje dla amicii, ale więcej chęci u Wisły... oby tylko chłop który spadł znad tunelu na beton przeżył i nie był kaleką... bo za głupotę najbardziej będzie cierpieć rodzina...
Porter
Porter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Porter
Znajdź inne posty napisane przez Porter