Davss875 napisał(a):

|
Prawda w oczy kole? Załuska,Cywka, Sadlok, Boguski, Brożek oraz paru innych nie zagwarantują nam miejsca na podium! Czy wy tego nie widzicie, czy tylko udajecie? Dzisiejszym remisem właśnie zatrzasnęliśmy sobie drzwi do walki o podium. To jest moje zdanie do którego mam prawo. A ty Wiertar (...) do Szczawnicy baranów doglądać!
|
Kto mówił, że my o podium walczymy? Znowu jakieś bajdurzenie o pucharach? Celem Wisły na ten sezon jest awans do pierwszej 8. Wszystko co zdobędziemy dodatkowo tylko będzie dla nas procentowało. 9 pkt w pozostałych 3 spotkaniach to nie Sci-fi, tylko realne osiągnięcie. Przy dobrych wiatrach wystarczy nam nawet zdobycie 6 pkt i mamy spokój. Doprawdy jak to niektórzy popadają w skrajności w skrajność. 8 miesięcy temu szorowaliśmy po dnie tabeli i desperacko walczyliśmy o wyjście z tego dna. Teraz niektórym marzą się puchary. Jak bardzo trzeba być oderwanym od rzeczywistości, aby tego nie widzieć?.