|
Na dziś wydaje się, że to maks co nasi byli w stanie pokazać. Lepszy punkt niż jego brak. W sumie mogliśmy to przegrać, dlatego nie będę narzekał.
Oby częściej taka frekwencja. Przy takim komplecie, to jest zupełnie inne oglądanie meczu.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|