Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 31.03.2017, 23:22
Na dziś wydaje się, że to maks co nasi byli w stanie pokazać. Lepszy punkt niż jego brak. W sumie mogliśmy to przegrać, dlatego nie będę narzekał.

Oby częściej taka frekwencja. Przy takim komplecie, to jest zupełnie inne oglądanie meczu.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując