|
Mecz na remis,takie troche szachy obie strony baly sie odkryc do konca.
Podobał mi sie dzis Cywka ,Glowa ,I Mąka.
Na plus Kibiice,oprawa i frekwencja ,niespodziewalem sie ze na meczu z Amiką bedzie tyle ludzi,nigdy tyle nie bywało,pozytywna atomosfera dookola klubu jednak robi swoje i to cieszy.
generalnie jest OK,wiadomo ze walka osemke bedzie do konca.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 31.03.2017 o godz. 22:58.
|