Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 31.03.2017, 22:49
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Prawda w oczy kole? Załuska,Cywka, Sadlok, Boguski, Brożek oraz paru innych nie zagwarantują nam miejsca na podium! Czy wy tego nie widzicie, czy tylko udajecie? Dzisiejszym remisem właśnie zatrzasnęliśmy sobie drzwi do walki o podium. To jest moje zdanie do którego mam prawo. A ty Wiertar (...) do Szczawnicy baranów doglądać!
My mamy walczyć o podium?

Jak po 10 kolejkach bylismy na miejscu spadkowym to tez myslałeś o podium?Dajże spokój,kazdy wynik w pierwszej spokojnej ósemce uznam za sukces.

Róbmy swoje małymi krokami...
Ostatnio edytowane przez Grisza1 : 01.04.2017 o godz. 10:30.
Odpowiedz cytując