Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 31.03.2017, 22:44
czytam i myślę sobie.. czy my byliśmy na tym samym meczu?
lech piłkarsko jest lepszy, schenaty5sa wyuczone. Graliśmy z najlepszą ekipa obecnie w Polsce. Wypuszczenie Stilica bylo zaskoczeniem.. cieszmy sie z punktu bo to naprawdę wybiegany i wywalczony pkt
Odpowiedz cytując