|
Remis trza szanować.
Sadlok jak dla mnie super w obornie, Cykwa ok ale ze dwie groźne straty miał.
STILIC dno dna, obawiałem się go w 1 skłądzie, chyba dali go na przełamanie z byłym klubem, Pol wszedl i w środku więcej się działo. Szkoda, że Brlek nie grał od początku na pozycji Stilica.
Najbardziej rozczarował mnie Zdenek, 30 min i nie pokazał nic, nawet walki, szarpaniny...
|