Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 31.03.2017, 21:48
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Oni nie potrafią grać przy komplecie publiczności!!! Z legła 0-0, z żydami 1-1, z amicą 0-0 mega wqurwiony jestem, bo przeszli obok meczu. Gonzalez co on odp....a to się w pale nie mieści, a tak dobrze się zapowiadał, wychodzi, że mega pi...a z niego. Sadlok niech już idzie gdzieś za granicę, bo na niego patrzeć nie mogę, te jego wrzutki fatalne!! Mijailoviciovi ani Stolarczykowi do pięt nie dorasta! Ciągnie do przodu, a później odgrywa do tyłu, noż ku...a!! Jak ktoś przedłuży kontrakty z Brożkiem i Boguskim to moja noga nie postanie na stadionie do końca ich karier!!! To jaką oni padake grają to jest poprostu niemożliwe!!! Zły skład odbrał Ramirez dziś oj zły. Stilić powinien wejść w 2 połowie z Videmontem, ale nie on wie lepiej!!! Jestem tak wqu....y, że ja pie....e. Masakra nie oddać celnego strzału przez 90 min? Żal. Później będą się dziwić, że na mecz chodzi po 10 tys hahahaha!!!
hahahahahahahaha. Jak nie jesteś pijany to nic cie nie usprawieliwia.
Odpowiedz cytując