Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 31.03.2017, 21:38
Dobra 1 polowa, mizerna druga chociaz w koncowce lepiej to wygladalo. Przy takiej grze remis jest dobrym wynikiem. Troche martwi skutecznosc i 0 celnych strzalow na bramke ale za Kiko pierwszy raz sie to zdarzyło i miejmy nadzieje, ze po raz ostatni. Najsłabszy na boisku Boguski (sam powinien wygrac mecz) najlepszy Brlek. Za tydzien Nieciecza wiec troche slabszy rywal od Lecha ale łatwo nie bedzie i trzeba dobrze sie przygotowac do tego spotkania.
Odpowiedz cytując