Cytat:
|
Brlek ktory nie gra tego co powinien grac odkad tu sie pojawil
|
Brlek nie gra tego, co powinien? bo jak dla mnie to faktycznie miał dość długi okres aklimatyzacji, ale teraz jest jednym z naszych kluczowych zawodników
Cytat:
|
jakos w koronie co chwila rotacja a osemka raczej beda mieli zapewniona
|
Wisła ma aktualnie dużo większe szanse na górną ósemkę niż Korona, biorąc pod uwagę dorobek punktowy i terminarz do końca sezonu zasadniczego (chociażby wyjazd do Warszawy)
Cytat:
|
Wisla Krakow to nie przechowalnia ze mozna sobie postukac pileczka z Maleckim czy Brozkiem w dziadka. To trzeba harowac jak wol zeby byc w ogole 18 meczowej!!
|
I uważasz, że teraz tak nie jest? Przypomnij sobie mecz u siebie z Pogonią w grudniu 2015, kiedy w naszych barwach wystąpili m. in. Szymon Witek, Krystian Kujawa, Jakub Mordec czy Kamil Kuczak (on nawet zagrał cały mecz). W tym momencie w Wiśle jest największa konkurencja od kilku lat. Słomka, Bartkowski, Echavarria, Valencia, Spicić, Uryga - to wszystko goście, dla których ławka to na ten moment maksimum możliwości w Wiśle. Zwróć przy tym uwagę na to, że wypożyczyliśmy kilku graczy (Drzazga, Kujawa, Żemło) do klubów niższych lig.