Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 31.03.2017, 17:24
Cytat:
Brlek ktory nie gra tego co powinien grac odkad tu sie pojawil
Brlek nie gra tego, co powinien? bo jak dla mnie to faktycznie miał dość długi okres aklimatyzacji, ale teraz jest jednym z naszych kluczowych zawodników

Cytat:
jakos w koronie co chwila rotacja a osemka raczej beda mieli zapewniona
Wisła ma aktualnie dużo większe szanse na górną ósemkę niż Korona, biorąc pod uwagę dorobek punktowy i terminarz do końca sezonu zasadniczego (chociażby wyjazd do Warszawy)

Cytat:
Wisla Krakow to nie przechowalnia ze mozna sobie postukac pileczka z Maleckim czy Brozkiem w dziadka. To trzeba harowac jak wol zeby byc w ogole 18 meczowej!!
I uważasz, że teraz tak nie jest? Przypomnij sobie mecz u siebie z Pogonią w grudniu 2015, kiedy w naszych barwach wystąpili m. in. Szymon Witek, Krystian Kujawa, Jakub Mordec czy Kamil Kuczak (on nawet zagrał cały mecz). W tym momencie w Wiśle jest największa konkurencja od kilku lat. Słomka, Bartkowski, Echavarria, Valencia, Spicić, Uryga - to wszystko goście, dla których ławka to na ten moment maksimum możliwości w Wiśle. Zwróć przy tym uwagę na to, że wypożyczyliśmy kilku graczy (Drzazga, Kujawa, Żemło) do klubów niższych lig.
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując