Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 31.03.2017, 17:06
A w jakiej to lidze każdy nie może wygrać z każdym?

Tak naprawdę to w całej Europie dominuje jedynie Bayern, Juventus, Celtic i ew. Real z Barca. Tyle.

We Wszystkich ligach świata kazdy może wygrać z każdym. W takiej Anglii regularnie kluby walczące o LM przegrywają z walczacymi o utrzymanie.

Także przestańcie plakac nad tą naszą ligą.

Ze już nie wspomnę o tym iż zwycięstwo u siebie 6 drużyny z 3 nie jest niczym szokującym czy nie prawdopodobnym...
Ddf
Odpowiedz cytując