|
A w jakiej to lidze każdy nie może wygrać z każdym?
Tak naprawdę to w całej Europie dominuje jedynie Bayern, Juventus, Celtic i ew. Real z Barca. Tyle.
We Wszystkich ligach świata kazdy może wygrać z każdym. W takiej Anglii regularnie kluby walczące o LM przegrywają z walczacymi o utrzymanie.
Także przestańcie plakac nad tą naszą ligą.
Ze już nie wspomnę o tym iż zwycięstwo u siebie 6 drużyny z 3 nie jest niczym szokującym czy nie prawdopodobnym...
|