|
Wazne by Wisla nie dala ciala w lidze europy a niestety istnieje bardzo duze prawdopodobienstwo ze tak wlasnie sie stanie :/ Widac, ze zespol jest budowany od nowa, ale mam tylko nadzieje ze okres budowy nie przedluzyl sie na caly przyszly sezon bo tego kibice chyba nie zdzierza. Brlek ktory nie gra tego co powinien grac odkad tu sie pojawil (to juz ponad 30 meczow!!!) nowe nabytki z ataku czyli Ondrasek i Zachara graja jeszcze mniej a w obronie razi brak dyscypliny. Ludzie odpowiedzialni za transfery w tym klubie chyba nie zdaja sobie sprawy z powagi sytuacji. Sprowadza sie duzo zawodnikow, czeka sie kilka miesiecy na to az odpala i druzyna jak nie byla skompletowana tak nie jest dalej. Wszystkiego na karb pieniedzy nie ma co zrzucac bo jakos w koronie co chwila rotacja a osemka raczej beda mieli zapewniona. Niestety Wisla Krakow to nie przechowalnia ze mozna sobie postukac pileczka z Maleckim czy Brozkiem w dziadka. To trzeba harowac jak wol zeby byc w ogole 18 meczowej!!
|