|
c1 i c5 byly zamykane przed tymi zgodowymi "sprawami" takze mlyn juz wczsniej nam sie uszczupił,.acz jak popatrzec na inne mlyny w Poslce to i tak to dobrze wyglada.Takze nie meiszajcie spraw liczebnosci młynu do spraw zgód.
na waznych meczach zawsze jest pelen i to cieszy+ coraz lepsze wyjazdy.
|