Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13033
Stary 31.03.2017, 16:59
c1 i c5 byly zamykane przed tymi zgodowymi "sprawami" takze mlyn juz wczsniej nam sie uszczupił,.acz jak popatrzec na inne mlyny w Poslce to i tak to dobrze wyglada.Takze nie meiszajcie spraw liczebnosci młynu do spraw zgód.
na waznych meczach zawsze jest pelen i to cieszy+ coraz lepsze wyjazdy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując