Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 31.03.2017, 15:55
Skoro wielki Lech potknął się u siebie na Łęcznej dlaczego my przy komplecie publiczności nie możemy pokusić się o zwycięstwo? Nie jest to zadanie niemożliwe. To tylko Polska liga gdzie każdy może wygrać z każdym. U nas wraca normalność i organizacyjnie i kibicowsko i piłakrsko. Mamy kadrę na czołową "4".Na chwilę obecną po podziale punktów mamy "tylko 6"oczek straty do lidera. Więc wygrajmy to i walczmy o puchary w tym sezonie !
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując