Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13031
Stary 31.03.2017, 15:43
klubus napisał(a):Wyświetl post
E juz jest zapełnione dawno a jest dwa razy wieksze niz C, czyli kibice Wisełki to przede wszystkim pikniki? nie wydaje mi sie, zawirowania ze zgodami wg mnie miały duzy wpływ na nasza aktualna sytuacja z brakiem zainteresowania ludzi sektorem C
Co z tego? Nawet jeśli nowe zgody miały lekki wpływ, to w głównej mierze sytuacja z C jest spowodowana wymianą pokoleń i innymi sprawami nie związanymi z nowymi układami, gdyż od paru lat coraz mniej chodziło osób na młyn. W zeszłym sezonie za TKWM, na większości meczach otwarte było tylko 3 sektory na młynie co obala wasze teorie. Młyn jest pełny więc nie ma nawet o czym dyskutować, ostatnie dobre wyjazdy, czy zainteresowanie biletami do Niecieczy czy brak otwartych zapisów na sektor gości do Niecieczy przez zainteresowanie zamykają temat dla mnie forsowany tutaj przez niektórych.
Odpowiedz cytując