klubus napisał(a):

|
E juz jest zapełnione dawno a jest dwa razy wieksze niz C, czyli kibice Wisełki to przede wszystkim pikniki? nie wydaje mi sie, zawirowania ze zgodami wg mnie miały duzy wpływ na nasza aktualna sytuacja z brakiem zainteresowania ludzi sektorem C
|
Co z tego? Nawet jeśli nowe zgody miały lekki wpływ, to w głównej mierze sytuacja z C jest spowodowana wymianą pokoleń i innymi sprawami nie związanymi z nowymi układami, gdyż od paru lat coraz mniej chodziło osób na młyn. W zeszłym sezonie za TKWM, na większości meczach otwarte było tylko 3 sektory na młynie co obala wasze teorie. Młyn jest pełny więc nie ma nawet o czym dyskutować, ostatnie dobre wyjazdy, czy zainteresowanie biletami do Niecieczy czy brak otwartych zapisów na sektor gości do Niecieczy przez zainteresowanie zamykają temat dla mnie forsowany tutaj przez niektórych.