Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13030
Stary 31.03.2017, 13:54
klubus napisał(a):Wyświetl post
E juz jest zapełnione dawno a jest dwa razy wieksze niz C, czyli kibice Wisełki to przede wszystkim pikniki? nie wydaje mi sie, zawirowania ze zgodami wg mnie miały duzy wpływ na nasza aktualna sytuacja z brakiem zainteresowania ludzi sektorem C
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Ale chyba jej nikt nie rozbierze i nie każe biegać wzdłuż płota?
Ja to nazywam marketingiem skierowanym w konkretna grupę docelową
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując