klubus napisał(a):

|
E juz jest zapełnione dawno a jest dwa razy wieksze niz C, czyli kibice Wisełki to przede wszystkim pikniki? nie wydaje mi sie, zawirowania ze zgodami wg mnie miały duzy wpływ na nasza aktualna sytuacja z brakiem zainteresowania ludzi sektorem C
|
Pan Jotka napisał(a):

Ale chyba jej nikt nie rozbierze i nie każe biegać wzdłuż płota?
|
Ja to nazywam marketingiem skierowanym w konkretna grupę docelową
