Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 31.03.2017, 11:51
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Za Kownackiego jest natomiast Robak, czyli taki wroniecki chybił-trafił, potrafiący koncertowo spierrdolić sam na sam, by po chwili samemu zdobywać bramki lub też pomóc kolegom w ich zdobyciu. I patrzę nie tylko pryzmat meczu inaugurującego rundę wiosenną.
Wydaje sie ze Robak to idealny typ zawodnika pod Glowackiego, znacznie trudniej naszej obronie sie gra z szybkimi ruchliwymi zawodnikami. Dlatego tez brak Kownackiego to raczej duzy plus dla nas.

Jezeli uda sie wylaczyc Jevtica to mozna cos myslec dalej.
Odpowiedz cytując