Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 31.03.2017, 10:13
Liczę, że Robakowi grę z głowy wybije Głowa w ciągu pierwszych 20 minut.

Tak jak kolega wyżej napisał - brak kapitana i naczelnego prostaka Trałki na pewno odczują w środku.
Co nie zmienia faktu, że będzie bardzo ciężko i oby szczęście dopisało dziś.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując