|
Liczę, że Robakowi grę z głowy wybije Głowa w ciągu pierwszych 20 minut.
Tak jak kolega wyżej napisał - brak kapitana i naczelnego prostaka Trałki na pewno odczują w środku.
Co nie zmienia faktu, że będzie bardzo ciężko i oby szczęście dopisało dziś.
|