Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Nowicjusz
Junior Member
Od: 12.2016
Offline
#
3826
31.03.2017, 09:17
Muszę przyznać, że strasznie przyjemnie czyta się ten wywiad. Ogarnięta kobieta i oby wszystko wyglądało tak jak o tym opowiada
Nowicjusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nowicjusz
Znajdź inne posty napisane przez Nowicjusz