crux.a napisał(a):

|
Nie zgadzam się. Kiko - którego nominacja wydawała mi się tragiczną pomyłką - udowadnia póki co, że nie jest wuefistą, tylko profesjonalnym trenerem, wyniki wskazują, że jednym z najskuteczniejszych w Polsce. Brawa dla Junco, który wyciągnął takiego gościa z n-tej ligi.
|
Uprzejma prośba o nie wyrywanie z kontekstu. Dzięki.