Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13017
Stary 30.03.2017, 23:08
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No powiem szczerze ze nie spodziewalem sie kompletu,chyba nigdy na meczu z Kuchennymi kompletu nie bylo.
Na naszym stadionie mogącym pomieścić ponad 30 tysięcy nigdy (tu chyba komplet był tylko 4 razy, 2 razy z Legią w 2013 i 2014 r, oraz na Derbach w 2014 i 2016 r.). Wcześniej się zdarzały, chociażby jesień 2007 co było 20 tysięcy.
Odpowiedz cytując