Wojtas napisał(a):

|
No powiem szczerze ze nie spodziewalem sie kompletu,chyba nigdy na meczu z Kuchennymi kompletu nie bylo.
|
Na naszym stadionie mogącym pomieścić ponad 30 tysięcy nigdy (tu chyba komplet był tylko 4 razy, 2 razy z Legią w 2013 i 2014 r, oraz na Derbach w 2014 i 2016 r.). Wcześniej się zdarzały, chociażby jesień 2007 co było 20 tysięcy.