Wojtas napisał(a):

|
No powiem szczerze ze nie spodziewalem sie kompletu,chyba nigdy na meczu z Kuchennymi kompletu nie bylo.
|
No ostatnimi laty z kichennymi slaba frekwencja byla.
Ostatnia dobra to sierpien 2013 za bednarza. 18 tys tys - jak na mecz bez kibicow gosci i fakt ze w wakacje, to byla wrecz bardzooo dobra frekwencja (generalni to protestu wtedy mielismy niezla frekwencja, bo 18 tys na Lechu, i pelny stadion na Legii i derbach, plus inne niezle - Piast 13,5 tys, Korona 14 tys, podobnie chyba na zaglebiu bylo..
Pozniej jakos te wszystkie zawirowania dosyc negatywnie wplynely na frekwencje + kompletny brak dzialan marketingowych (w tym konkrntym sezonie bylo kilka fjanych akcji i filmikow)