Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 30.03.2017, 19:53
Wygrajmy ten mecz, niech zemsta za PP będzie słodka.

Jesteśmy w stanie to uczynić, piłkarze muszę tylko wiedzieć, że te 28 tys. wiślackich kibiców będzie grało razem z nimi, nie przeciwko.
Także wiara i jazda po wygraną.
Odpowiedz cytując