Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 30.03.2017, 18:15
kellermax napisał(a):Wyświetl post
No i komplet pewny. Ale patrzę na stronę z biletami i oczom nie wierzę! chyba pierwszy raz w historii sektor B lub nawet G2 szybciej się zapewnił niż młyn!
A bo to pierwszy raz. Zeby tylko jutro było zwyciestwo bo nie chce nic mowic ale ostatnim razem gdy był pełny stadion to przegralismy a potem troche trzeba było czekac na pełny stadion (chyba własnie do teraz do meczu z Lechem). Rywal osłabiony, My wrecz przeciwnie wiec MUSI byc dobrze
Odpowiedz cytując