kellermax napisał(a):

No i komplet pewny . Ale patrzę na stronę z biletami i oczom nie wierzę! chyba pierwszy raz w historii sektor B lub nawet G2 szybciej się zapewnił niż młyn!
|
A bo to pierwszy raz. Zeby tylko jutro było zwyciestwo bo nie chce nic mowic ale ostatnim razem gdy był pełny stadion to przegralismy a potem troche trzeba było czekac na pełny stadion (chyba własnie do teraz do meczu z Lechem). Rywal osłabiony, My wrecz przeciwnie wiec MUSI byc dobrze