Temat
:
[XXVII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 31 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
kellermax
Junior Member
Od: 10.2016
Offline
#
69
30.03.2017, 17:49
No i komplet pewny
. Ale patrzę na stronę z biletami i oczom nie wierzę! chyba pierwszy raz w historii sektor B lub nawet G2 szybciej się zapewnił niż młyn!
kellermax
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kellermax
Znajdź inne posty napisane przez kellermax