Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12970
Stary 29.03.2017, 11:27
Mega kolejka jest po bilety. Raczej do jutra zejdą wszystkie.
PS. Na B,C i G jest sporo miejsc. Tak na oko łącznie ok.2000.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 29.03.2017 o godz. 11:39.
Odpowiedz cytując