Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
klubus
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12964
Stary 29.03.2017, 10:39
Porter napisał(a):Wyświetl post
a nie uważasz że zapełnienie młyna (trybuna C: 5798) to jednak wyzwanie patrząc na średnią ok 11-12 tys. a i też średnia wieku znacząco się zmieniła patrząc 10-15 lat wstecz... plus emigracja, to naprawdę nie jest proste... a zgody chyba w najmniejszym stopniu mają wpływ na sytuację...
E juz jest zapełnione dawno a jest dwa razy wieksze niz C, czyli kibice Wisełki to przede wszystkim pikniki? nie wydaje mi sie, zawirowania ze zgodami wg mnie miały duzy wpływ na nasza aktualna sytuacja z brakiem zainteresowania ludzi sektorem C
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY.
PUCHARÓW TEŻ WIELE,
LECZ Z POLSKIEJ MENNICY.
Odpowiedz cytując