Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
POIUYT
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
12957
29.03.2017, 08:47
Czy da się odnowić KK dla znajomego, tak jak kiedyś się dało, czy teraz wydają tylko te nowe karty i trzeba się stawić osobiście?
POIUYT
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do POIUYT
Odwiedź stronę domową użytkownika POIUYT!
Znajdź inne posty napisane przez POIUYT