|
Bilety, jeśli zostaną, to będzie ich dosłownie kilkadziesiąt patrząc na to jak się sprzedają.
Zostało obecnie 4000 biletów (+jeśli otworzą G2, dolne B, oraz po połowie skrajnych H11 i H21 to dojdzie kolejne 2000). Więc można powiedzieć, że zostało 6000 biletów, dziennie schodzi ok 3500-4000 to łątwo sobie policzyć, że już w czwartek wieczorem może ich braknąć.
Zostaną VIP za 125 zł - je można załatwić telefonicznie, bez stania w kolejce. Wchodzi się na zaproszenie, więc Karta Kibica nie jest potrzebna!
Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!
|