Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12953
Stary 29.03.2017, 06:49
bzyku33 napisał(a):Wyświetl post
Czy będzie jeszcze możliwość kupienia biletu w dniu meczu,a jeżeli tak to w jakich godzinach będą otwarte kasy?Pytam gdyż,będę dopiero w piątek miał możliwość aby być w Krakowie i nie wiem czy nie będzie za póżno.Jeszcze jedno,czy ktoś z okolic Katowic lub Będzina wybiera się na mecz samochodem,gdyż potrzebowałbym transportu.
Ja też dopiero mogę kupić bilet w piątek..Serio myślicie ,e nic nie zostanie na dzień meczowy? To chyba mało prawdopodobne. Odliczając bilety dla gości, sektory buforowe to ilu powinno być Wiślaków?
Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!
Odpowiedz cytując