bzyku33 napisał(a):

|
Czy będzie jeszcze możliwość kupienia biletu w dniu meczu,a jeżeli tak to w jakich godzinach będą otwarte kasy?Pytam gdyż,będę dopiero w piątek miał możliwość aby być w Krakowie i nie wiem czy nie będzie za póżno.Jeszcze jedno,czy ktoś z okolic Katowic lub Będzina wybiera się na mecz samochodem,gdyż potrzebowałbym transportu.
|
Są jeszcze bilety VIP w cenach:
Silver 125 zł
Gold 300 zł
Możliwy jest również zakup przez telefon. W tym przypadku płatność dokonywana będzie przelewem (do dwóch dni przed meczem).