|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
Vinci napisał(a): 
|
trochę się zapuściłem i teraz dopiero chciałem kupić bilet. Z tego co widzę w portalu miejsca są tylko na E26. Cała reszta sektorów E czy H - miejsc wolnych 0. Mam rozumieć, że to już wszystko wyprzedane?
|
Plus A i G i B
|
|