Nie wiem czy w grupie mistrzowskiej frekwencja będzie taka dobra. Przy optymistycznym założeniu że zajmiemy po rundzie zasadniczej 5 miejsce, czekają nas pojedynki z drużynami z miejsc 4, 6 i 7 czyli pewnie Lechia, Zagłębiem i np Koroną.
Moje realne '25 tyś' dzisiaj wygląda jak pesymistyczne założenie. 28 tyś powinno pęknać.