Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12938
Stary 28.03.2017, 18:41
szczepans21 napisał(a):
25k brzmi jak rozsądny wynik.

Wyobraźcie sobie co by było gdybyśmy awansowali do górnej ósemki...
Nie wiem czy w grupie mistrzowskiej frekwencja będzie taka dobra. Przy optymistycznym założeniu że zajmiemy po rundzie zasadniczej 5 miejsce, czekają nas pojedynki z drużynami z miejsc 4, 6 i 7 czyli pewnie Lechia, Zagłębiem i np Koroną.

Moje realne '25 tyś' dzisiaj wygląda jak pesymistyczne założenie. 28 tyś powinno pęknać.
Odpowiedz cytując