Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Ichiro1234321
Junior Member
 
Od: 12.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12926
Stary 28.03.2017, 15:58
Jak wygląda sytuacja na sektorze E21, jest ktos w stanie mi sprawdzic? Wyszła mi waznosc karty kibica i nie moge sprawdzic, a jutro dopiero udam sie po bilecik. Czy zostalo tam cos jeszcze?
Odpowiedz cytując