Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Ichiro1234321
Junior Member
Od: 12.2016
Offline
#
12926
28.03.2017, 15:58
Jak wygląda sytuacja na sektorze E21, jest ktos w stanie mi sprawdzic? Wyszła mi waznosc karty kibica i nie moge sprawdzic, a jutro dopiero udam sie po bilecik. Czy zostalo tam cos jeszcze?
Ichiro1234321
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ichiro1234321
Znajdź inne posty napisane przez Ichiro1234321