\
Nie wiadomo co by było, bo może się okazać że zagramy tam 2 mecze z bucowatymi rywalami typu Lubin, Korona, Nieciecza i jeden z Jagiellonią/Lechią i frekwencja wcale się rekordowo może nie nakręcić.
Dobrze byłoby mieć przynajmniej jeden z tych 3 meczów w rundzie finalowej z Legią albo z Lechem, teoretycznie szkoda, że niemal niemożliwe są derby.