Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12921
Stary 28.03.2017, 12:48
Cytat:
25k brzmi jak rozsądny wynik.

Wyobraźcie sobie co by było gdybyśmy awansowali do górnej ósemki...
\

Nie wiadomo co by było, bo może się okazać że zagramy tam 2 mecze z bucowatymi rywalami typu Lubin, Korona, Nieciecza i jeden z Jagiellonią/Lechią i frekwencja wcale się rekordowo może nie nakręcić.

Dobrze byłoby mieć przynajmniej jeden z tych 3 meczów w rundzie finalowej z Legią albo z Lechem, teoretycznie szkoda, że niemal niemożliwe są derby.
Odpowiedz cytując