Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#651
Stary 28.03.2017, 10:44
Pół inwalidzi, a jakby z Płocka przyszedł do nas taki Krivets, Merevaszvili czy Furman to od razu uruchomiłaby się gadka jakie to ciekawe wzmocnienia Tak samo z Gliwicami - Mraz czy Badia brani byliby z pocałowaniem ręki.
Odpowiedz cytując