Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12916
Stary 28.03.2017, 10:30
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@szczepans21 i taka frekwencja będzie uznana za bardzo dobrą. Do kompletu brakuje jeszcze kilku czynników(marketingowo-sportowo-pogodowych-organizacyjnych). Jeśli do czwartku włącznie zejdzie 20k to 25k na mecz powinno pęknąć.
25k brzmi jak rozsądny wynik.

Wyobraźcie sobie co by było gdybyśmy awansowali do górnej ósemki...
Odpowiedz cytując