Karherop napisał(a):

|
@szczepans21 i taka frekwencja będzie uznana za bardzo dobrą. Do kompletu brakuje jeszcze kilku czynników(marketingowo-sportowo-pogodowych-organizacyjnych). Jeśli do czwartku włącznie zejdzie 20k to 25k na mecz powinno pęknąć.
|
25k brzmi jak rozsądny wynik.
Wyobraźcie sobie co by było gdybyśmy awansowali do górnej ósemki...


