Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12915
Stary 27.03.2017, 20:16
Zapisy Amikorz ma do czwartku wiec ten "grubo ponad tysiac" jeszcze nie poszedl... a swoja droga w koncu mecz pod wzgledem kibicowskim na poziomie sie szykuje bo pelny stadion i jacys inni kibice gosci niz Zydy czy warszawka
Ostatnio edytowane przez regan : 27.03.2017 o godz. 20:21.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując