Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline
#
12915
27.03.2017, 20:16
Zapisy Amikorz ma do czwartku wiec ten "grubo ponad tysiac" jeszcze nie poszedl... a swoja droga w koncu mecz pod wzgledem kibicowskim na poziomie sie szykuje bo pelny stadion i jacys inni kibice gosci niz Zydy czy warszawka
Ostatnio edytowane przez regan : 27.03.2017 o godz. 20:21.
Tylko Wisła!
regan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do regan
Znajdź inne posty napisane przez regan