Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12912
Stary 27.03.2017, 15:01
@szczepans21 i taka frekwencja będzie uznana za bardzo dobrą. Do kompletu brakuje jeszcze kilku czynników(marketingowo-sportowo-pogodowych-organizacyjnych). Jeśli do czwartku włącznie zejdzie 20k to 25k na mecz powinno pęknąć.
Odpowiedz cytując