Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1448
Stary 27.03.2017, 13:02
Tam napisano, że wygrał, ale z interpretacji wynika, że niekoniecznie. Znaczy na pewno klub nie może się domagać żadnych roszczeń, tylko inna sprawa czy Wdowczyk może. Jeżeli nie, to trzeba uznać to conajmniej za remis albo zwycięstwo, bo głupio byłoby mu płacić do końca kontraktu jak naszym niektórym byłym piłkarzom.
Odpowiedz cytując