s1mone napisał(a):

|
Krzysiek w meczu kadry zszedł w końcówce. Wcześniej długo leżał na murawie. Mam nadzieję, że to nic poważnego tylko zwykła gra na czas.
|
Zadna gra na czas, zwykle skurcze ze zmeczenia, pod koniec meczu to juz sie nikomu biegac nie chcialo