Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 26.03.2017, 12:48
Jestesmy w stanie to wygrac u siebie i zrewanzowac sie za porazke w rewanzowym meczu Pucharu Polski. Druzyna Smudy pokazała, ze nie taki rywal straszny jak go maluja remisujac i to na wyjezdzie. Moim zdaniem Valencia jeszcze nie zagra ale na ławce byc moze sie znajdzie a pokazał z dobrej strony, probował sie kiwac i strzelił gola. Troche zgrania i na prawde moze wniesc duzo do naszej ligi. Wygrywamy i gorna osemka bedzie na wyciagniecie reki.
Odpowiedz cytując