Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 26.03.2017, 12:00
Tzn? Poważnie pytasz?


Skład jest ustalony. Jak ktoś oglądał sparing to widział, że chłopak ma potencjał, ale jeszcze więcej brakuje mu do załapania o co chodzi w piłce europejskiej i, że istnieje takie słowo jak obrona.

Jak tylko będzie zapierdalał na treningach i nie włóczył się po Coco to w końcu kiedyś dostanie szansę.
Żaden grajek nie wskoczy od razu do składu, a tym bardziej jakiś 20 latek z Kolumbii.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 26.03.2017 o godz. 12:10.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując