|
Problemem Kasperczaka w tamtym czasie był głownie fakt braku wsparcia właściciela, który zamiast myśleć o wzmocnieniach i budowaniu drużyny na lata zaczął rozprzedawać zawodników na lewo i prawo w zamian sprowadzając za darmo odpady z rożnych części naszego globu z Temple Omeonu na czele. Struktury organizacyjne w tamtym okresie czasu w klubie były na tak niskim szczeblu rozwoju, że głowa mała. Klub nie był przygotowany na sukces drużyny Kasperczaka, a myślenie że zawsze będzie się udawało z byle kim a najlepiej za darmo pociągnęło z czasem tę drużynę pod względem sportowym w dół.
Co do Ramireza, pod jego wodzą przed Wisłą kilka kluczowych spotkań, które utwierdzą bądź zniweczą dotychczasową pracę hiszpańskiego trenera. Trzeba też jasno podkreślić, że Kiko gra o swoją przyszłość tutaj w Wiśle a być może nawet jako trenera w ogóle.
|